Jauniešu organizācija "CHEESE"


Jauniešu organizācija "CHEESE"
 

Projekta aktivitātes augustā!


Šī gada jūlijā Ozolnieku novada pašvaldība saņēma apstiprinājumu no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras par finansējuma piešķiršanu Ozolnieku novada jauniešu centru projektam „Pavadīsim vasaru NEformāli”. Projektu finansē Izglītības un zinātnes ministrija.

6. augustā norisinājās pirmā projekta aktivitāte Ozolnieku novada Ānes ciemā, kur jauniešiem bija iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi virvju trašu uzstādīšanā un to pārvarēšanā.

Trīs dienas no 19. līdz 21. augustam jaunieši pavadīja īstenojot radošu un māksliniecisku sienu apgleznošanas projektu uz Ozolnieku novada Ānes jauniešu iniciatīvu centra sienām. Šajā aktivitātē virsvadību uzņēmās Teteles Bērnu un jauniešu centra mākslinieciskā pulciņa vadītāja Anna Kaltīgina un Ozolnieku jauniešu centra zīmēšanas pulciņa vadītājs Pēteris Vorza, kurš pašlaik studē ainavu arhitektūru Latvijas Lauksaimniecības universitātē pēdējā kursā. Jaunieši guva gan teorētiskās zināšanas, gan praktisko pieredzi. Lielu ieguldījumu šajā projekta aktivitātē deva Ozolnieku jauniešu centra aktīviste Anete Spudiņa.

25. un 26. augustā jaunieši devās izzinošā pārgājienā pa Ozolnieku novadu. Pateicoties projekta finansējumam, jauniešu centri ieguva jaunu materiālo bāzi turpmākajam darbam ar jaunatni – teltis, guļammaisus un paklājiņus.

Šodien 28. augustā norisināsies Ozolnieku novada jauniešu diena, kas daļēji tiek finansēta no projekta līdzekļiem. Visi Ozolnieku novada jaunieši un interesenti laipni aicināti iesaistīties pasākumā, kur būs iespēja piedalīties orientēšanās sacensībās, pārbaudīt savas spējas dažādās stafetēs, baudīt priekšnesumus un pēdējās vasaras dienas.

Turpmākās projekta aktivitātes plānotas septembrī, informācija par tām tiks izvietota Ozolnieku novada jauniešu centros, kā arī Ozolnieku novada mājas lapā www.ozolnieki.lv

Jaunatnes lietu speciālists
Einārs Ervīns Deribo
E-pasts: einars.deribo@ozolnieki.lv, Tālr. 29482315

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


Komentāri (0)
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ