Jauniešu organizācija "CHEESE"


Jauniešu organizācija "CHEESE"
 

Sadraudzības spēles!


Tātad š.g. 25.martā Vircavā notika biedrības "CHEESE" organizētās sadraudzības spēles volejbolā un florbolā! Pie mums bija ieradušies daudz dalībnieku, līdzjutēju un skatītāju. Pasākums tapa sadarbībā ar Vircavas pagasta pārvaldi. Lielu paldies ir jāsaka Vircavas sporta halles vadītājam Jānim Kļaviņam, CHEESE vadītājam Ivaram Bahmanim, CHEESE izpilddirektoram Eināram Ervīnam Deribo un protams, ka lieli paldies ir jāsaka CHEESE darbiniekam Kristapam Gribustam.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-01 01:45  |  Skatīts: 580x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Orientēšanās pasākums "Nopelni un saliec dzīvo Vircavu!"


2011.gada 5.martā Vircavā notika biedrības CHEESE organizētais pasākums "Nopelni un saliec dzīvo Vircavu". Uz pasākumu bija ieradušies gan vietējie jaunieši gan no  blakus pagastiem. Tiešām bija liels prieks organizēt un vadīt šo pasākmu, jo pasākuma laikā tika gūtas tik daudz labas un pozitīvas emocijas. 1.daļā notika pati orientēšanās pa Vircavas pagastu, bet otrajā daļā notika vakara daļa ar pozitīvo emociju šovu "CHEESE talanti", kur visi dalībnieki un organizātori demonstrēja savus talantus! Pasākumā mums vis tika sadalīts pa lauciņiem,  sākot ar pavārītēm un beidzot ar skaņu operātoru.
...
Komentāri (0)  |  2011-03-27 00:14  |  Skatīts: 626x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Biedrības Skype!


Mūsu biedrībai ir savs skype konts. Droži rakstri vai zvani mums!

Skype: nvo.cheese


Komentāri (2)  |  2011-02-25 10:25  |  Skatīts: 987x         Ieteikt draugiem       TweetMe


"Ziemas prieki 2011" (raksts no Zemgalses ziņām)


Orientēšanās pasākums «Ziemas prieki» jau no pirmsākumiem tiek organizēts, lai jauniešiem vecumā no 14 līdz 25 gadu vecumam popularizētu veselīgu dzīvesveidu un viņi lietderīgi pavadītu brīvo laiku, pulcētu kopā jauniešus no dažādām organizācijām un pagastiem, veicinātu viņu komunikāciju un  draudzības saites.

Sestdienas rīts Staļģenē sākās ar rosību izglītības, kultūras un sporta centrā «Līdumi», jo vietējie jaunieši cītīgi gatavojās pienācīgi sagaidīt viesus un kvalitatīvi novadīt ekstrēmo skrējienu. Pasākumu organizēšanā piedalījās 35 jaunieši. Alīnas Ankudovičas (JIK «Klikšķis» vadītāja), Martas Drupas (Staļģenes Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvas centra darbiniece) un arī Inese Skromanes (Staļģenes Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvas centra vadītāja) vadībā jauniešiem tika sadalīti pienākumi – atrasties kontrolpunktā, fotografēt vai vadīt vakara pasākumu.
...
        Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Labdarības akcija "Saldie ziemassvētki"


Biedrība CHEESE vienu vakaru izdomājām izveidot neparastu labdarības akciju. Aicinājām visiem Vircavas pagasta iedzīvotājiem ziedot konfektes. Mēs saziedojām daudz konfekšu un sapakojām vairāk nekā 20 paciņas. Bija arī cilvēki, kas ziedoja ne tikai konfektes, bet arī bērnu mantiņas. Lielu paldies sakam visiem kas aktīvi ziedoja un piedalījās šajā akcijā. 23.decembra vakarā mēs vedājām saziedotās paciņas daudzbērnu ģimenēm Vircavas pagastā. Mums bija savs salatēvs ar komandu. :) ...
        Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Apmaiņa Vācijā (Wiesbaden, Frankfurt)


Mūsu pirmā apmaiņa notika Vācijā. Braucām ciemos uz Wiesbāden pie NGO "Arco". :)
Visiem CHEESE biedriem bija jauni iespaidi jauns skatījums uz dzīvi!
Visiem šī bija neaizmirstama nedēļa.
Lielu paldies ir jāsaka Ingai Birkmanei, bez viņas mums nebūtu nospīdējusi šī apmaiņa un mums nebūtu tik labu sadarbības partneru "Arco". Pašlaik runājam par apmaiņu Septembrī atkal uz "Arco".
...
        Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


NVO CHEESE atklāšana


22.oktobris bija tā liktenīgā diena, kad mēs svinīgi atklājām biedrību CHEESE.
Uz CHEESE atklāšanu bija ieradušies daudz draugi un biedrības. :)
"PASSWORD"
"Klikšķis"
"S.E.J.A."
Vircavas pagasta pārvalde
Vircavas vidusskola
Vircavas tautasnama vadītāja
un citi draugi un radi

        Ieteikt draugiem       TweetMe


"Krītošo lapu olimpiāde"


Tātad š.g. 9.oktobrī mēs visi kopīgi devāmies uz Staļģeni NVO “Klikšķis”, lai piedalītos šajās rīkotajās sporta spēļu sacīkstēs! Sīs olimpiades mērķis bija jauniešu sadraudzība un sadarbība. Visiem, kuri piedalījās šajā pasākumā ļoti patika, jo pasākums izvērsās ļoti jauks, jautrs un patīkams. Šajā dienā arī bija ļoti patīkams un saulains laiks, tas arī bija iemesls, lai visi pasmaidītu. No “CHEESE” piedalījās šādi dalībnieki un grupas:

...
        Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 |